صندلی استیل تالار

تولیدکننده صندلی استیل تالاری ، خرید ، فروش و تعویض صندلی استیل دست دوم

صندلی استیل تالار

صندلی استیل به دلیل تنوع زیاد در طراحی بدنه و زیبایی منحصربفرد آن و درخشندگی خاصی که دارد ، این روزها و در سالهای گذشته مورد توجه بسیاری از تالاهای پذیرایی و باغ تالارها قرار گرفته است . صندلی استیل به دلیل مقاومت زیاد در استفاده مکرر و همچنین نظافت آسان نیز مورد توجه مدیران تالار است . صندلی تالاری استیل ویژگی های متعددی دارد که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

36
37
38
39
40
44
45
46
47
48
50
51
55
56
60
62
63
102
107
137
138
141
142
146
147
148
149
153
154
155
156
159
163
165

صندلی استیل تالاری از نظر رنگ به دو دسته تقسیم میشوند :

برای خرید صندلی استیل تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید صندلی استیل باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

رنگ صندلی استیل و نکات آن

صندلی استیل در تالارهای پذیرایی از این جهت مناسب است که با استفاده مکرر و مداوم توسط میهمانان تالار ، به زودی مستهلک نمیشود . اما نکته قابل توجه این است که تمامی صندلی های استیل در بازار تجهیزات تالار ، همگی از لعاب و رنگ مناسب برخوردار نیستند . در زمان تولید صندلی استیل باید به آبکاری و رنگ بدنه آن توجه ویژه داشت . چرا که اگر از استاندارد لازم برخوردار نباشد در مدت زمانی کم ، رنگ بدنه کدر شده و حتی ممکن است به تیرگی هم مایل شود . وقتی هم که ظاهر صندلی تالاری استیل از حالت درخشندگی و زیبای اولیه خود خارج شود دیگر برای رقابت و جلب نظر مشتریان و عروس و دامادها مناسب نبوده و مدیران تالارهای پذیرایی را متحمل زیان خواهد کرد . اگر میخواهید از کدر نشدن رنگ صندلی تالار خود اطمینان بیشتری حاصل کنید پیشنهاد میکنیم از صندلی پلیمری برای تالار پذیرایی خود استفاده کنید .

مقاوت و استقامت صندلی استیل چقدر است ؟

یکی از نکات مهم در نگهداری صندلی استیل شستشوی آن است . اگر برای تمیز کردن صندلی های استیل در تالار پذیرایی از مواد شیمیایی شوینده استفاده شود ، این ترکیبات شیمیایی به مرور زمان رنگ صندلی استیل را کدر و مات کرده و این صندلی های کارکرده و مستهلک برای بازگشت به چرخه استفاده در تالار باید مجددا به سالن رنگ و آبکاری ارسال شوند .

صندلی استیل زیبایی تالار را متفاوت میکند

یکی از ویژگی های برجسته صندلی استیل در تالارهای پذیرایی درخشندگی آن است . وقتی چیدمان تالار را با صندلی استیل انجام میدهیم و در کنار آن از نورپردازی هم استفاده میکنیم ، جلوه ای خاص به سالن تالار میدهیم . همچنین اگر تم رنگی سالن تالار پذیرایی ما روشن است و از صندلی استیل طلایی استفاده کنیم ، خواهیم دید که همراه با گل آرایی میز مهمان تالار ، چقدر نمای جشن برگزار شده متفاوت با همیشه است .

جنس صندلی استیل در واقع چیست ؟

در واقع فلز بکار رفته در صندلی استیل تالارهای پذیرایی از استیل نیست . امروزه به دلیل قیمت بسیار بالایی که استیل دارد اگر بخواهیم فلز استفاده شده در تولید این صندلی را از استیل استفاده کنیم هزینه تمام شده تولید هر صندلی بالاتر از قیمتهای فعلی بازار خواهد شد و در واقعا قیمتهای بالاتر از حال حاضر برای مدیران تالارهای پذیرایی نیز صرفه اقتصادی ندارد .

در واقع وقتی صحبت از صندلی استیل میکنیم ، جنس آبکاری سطح روی صندلی مد نظر است . حال این آبکاری باید از مواد اولیه درجه یک بوده و توسط افراد ماهر انجام شود . اگر غیر از این شرایط و در شرایطی غیراستاندارد این نوع صندلی ها تولید شوند ، در مدت زمانی کم ظاهری بسیار بد و کدر پیدا خواهند کرد .

صندلی استیل تالار ضمانت حفظ کیفیت دارد ؟

تمامی صندلی های تولید شده در تولید صندلی استیل گروه تجهیزات تالار عسگری از ضمانت و گارانتی برای مدت زمانی مناسب ، برخوردار بوده و شما با خیالی آسوده میتوانید برای خرید این نوع صندلی در این مجموعه اقدام کنید .

در لیست زیر انواع صندلی استیل تالاری که با استقبال زیادی از طرف عروس و دامادها و مدیران تالارهای پذیرایی روبرو شده است را مشاهده میکنید :

  • صندلی استیل پشت گرد تالاری
  • صندلی استیل پشت بیضی تالاری
  • صندلی تالاری استیل سی ان سی شده ( CNC )

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره را در زمینه صندلی استیل به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع صندلی استیل تالار را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین صندلی استیل تالاری را با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید صندلی استیل برای تالار

اگر قصد خرید صندلی استیل برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید انواع صندلی استیل تالاری را در رنگ های سفید ، طلایی ، نقره ای و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده کنید و آنها را با کفی های مختلف در کنار هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید صندلی استیل با قیمت مناسب و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید صندلی تالار عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید صندلی استیل تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید صندلی استیل از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس مواد بکاررفته در تولید صندلی استیل ، از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین کفی مورد استفاده در این صندلی ها نیز از پارچه مرغوب و رویه کوبی مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید صندلی استیل برای تالار پذیرایی همان موضوع رویه کوبی و زیرسازی کفی آن است . اگر در تولید صندلی استیل به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای صندلی خود خواهید بود

خرید صندلی استیل تالاری با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید صندلی استیل است و در واقع بزرگترین تولید کننده صندلی استیل تالاری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت صندلی استیل شامل زیر ساخت ، رویه کوبی ، رنگ کاری یا آبکاری و نصب در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی صندلی استیل تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت صندلی را تحویل خواهد گرفت .

خرید صندلی استیل تالاری بدون واسطه

خرید صندلی استیل از تولیدکننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید صندلی استیل با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولید صندلی گردد .

در مجموعه تولید صندلی تالار عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید صندلی استیل تالاری و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش صندلی استیل تالار

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش صندلی استیل یا تجهیزات تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش صندلی استیل دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش صندلی در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از صندلی استیل کارکرده شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش صندلی استیل خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش صندلی استیل دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش صندلی استیل

در زمانی که تصمیم میگیرید صندلی هایی با مدل استیل تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل صندلی در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از صندلی های سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری صندلی شامل رنگ ، رویه کوبی و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن صندلی استیل برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض صندلی استیل تالار

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که صندلی استیل دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از صندلی تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش صندلی استیل دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی صندلی استیل کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش صندلی شما انجام شد ، حالا باید برای خرید صندلی تالاری جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض صندلی استیل دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید صندلی استیل دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین صندلی تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان صندلی خریداری شده برای شما ارسال و صندلی استیل دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض صندلی استیل تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021