صندلی تاشو تالار | صندلی فلزی تاشو

تولیدکننده صندلی تاشو فلزی ، خرید ، فروش و تعویض صندلی تاشو تالار

صندلی تاشو

صندلی تاشو یکی از انواع صنلی هایی است که علاوه بر تالارهای پذیرایی ، در ظروف کرابه و دیگر مکانها هم مورد استفاده قرار میگیرد . یکی از ویژگی های بارز صندلی تاشو نگهداری آسان به دلیل حجم کم در انبار میباشد . صندلی تاشو جزو اولین صندلی های وارد شده به بازار تجهیزات تالار و مجالس است ولی با این وجود ، هنوز در بسیاری از مکان ها و مراسم ها کاربرد خود را دارد . صندلی تاشو اننواع مختلفی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداهت .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

71
72

صندلی تاشو از نظر مدل به چند گروه تقسیم میشوند :

برای خرید صندلی تاشو باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید صندلی تاشو تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

صندلی تاشو چوبی بهتر است یا فلزی ؟

در زمان خرید صندلی تاشو باید این نکته را در نظر بگیرید که شرایط نگهداری آن چگونه است . اگر قرار است که بصورت مدام از این صندلی استفاده شود بطوری که لازم است مدام در انبار جمع آوری شده و مجددا به محل استفاده برگردد ، مسلما صندلی تاشو چوبی برای شما گزینه مناسبی نیست . در واقع از صندلی تاشو چوبی در مکانی باید استفاده کنیم که نیاز زیادی به جمع آوری و حمل و نقل صندلی نباشد .

در مقابل این مورد ، صندلی تاشو فلزی قرار دارد که نسبت به صندلی تاشو چوبی محاسن دیگری دارد . یکی از این محاسن مقاوت آن در برابر حمل و نقل و نگهداری است . معمولا امروزه صندلی تاشو فلزی یکی از صندلی های پرتقاضا در ظروف کرایه هاست و در مراسم های مختلف نیز قابل استفاده است . در مجموعه تجهیزات تالار عسگری به دلیل تقاضای زیاد برای صندلی تاشو از نوع فلزی ، فقط به به تولید این محصول میپردازیم .

مقاوت و استقامت صندلی تاشو فلزی چقدر است ؟

صندلی تاشو فلزی در ذات خود دارای مقاومت زیاد در نگهداری و حمل و نقل است . صندلی تاشو فلزی از آن دسته از صندلی هایی است که به سادگی از بین نرفته و در مدت زمان زیادی قابل استفاده است . از همین رو ظروف کرایه های شهری برای مراسم های خانگی و عمومی خود این صندلی را مناسب تر دانسته و از آن سالهاست که استفاده میکنند . دلیل اصلی این مقاومت فلز استفاده شده در ساختار صندلی است . صندلی تاشو فلزی کمترین رویه کوبی را برای پشتی در بین انواع صندلی تالار دارد و نگهداری آن آسان است . هر چقدر فلز استفاده شده در صندلی تاشو فلزی تالار سنگین تر باشد وزن صندلی بیشتر خواهد بود و در مقابل مقاومت آن بیشتر و استهلاک آن کمتر است .

صندلی تاشو فلزی تالار ضمانت حفظ کیفیت دارد ؟

صندلی تاشو فلزی که در مجموعه تجهیزات تالار عسگری تولید و عرضه میشود دارای ضمانت است . این ضمانت برای صندلی تاشو شامل شکستن بدنه صندلی است و شامل پشتی و کفی صندلی نیست . همچنین آبکاری انجام شده روی بدنه صندلی فلزی تاشو نیز دارای ضمانت است . البته برای نگهداری صندلی فلزی و تمیز کردن آن باید نکات لازم را حتما رعایت کنید تا صندلی تاشوی خریداری شده برای مدت زمان طولانی ماندگار بماند .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه صندلی تاشو برای تالار پذیرایی و ظروف کرایه را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع صندلی تاشو فلزی تالار را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین صندلی را برای تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید صندلی تاشو فلزی

اگر قصد خرید صندلی تاشو برای تالار پذیرایی یا ظروف کرایه خود دارید ، با مراجعه به نمایشگاه دائمی ما ، میتوانید انواع صندلی تاشو فلزی را با رنگ های کفی و پشتی سفید ، طلایی و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده کنید و آنها را در کنار هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید صندلی تاشو با قیمت مناسب و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید صندلی تالار عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید صندلی تاشو فلزی از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید صندلی تاشو از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس مواد بکاررفته در تولید صندلی تاشو ، از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین کفی مورد استفاده در این صندلی ها نیز از پارچه مرغوب و رویه کوبی مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید صندلی تاشو برای تالارهای پذیرایی و ظروف کرایه نیز کیفیت مناسب برای آبکاری بدنه آن است که از ماندگاری مناسب بهرمند باشد . اگر در تولید صندلی روستیک به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای صندلی خود خواهید بود

خرید صندلی تاشو فلزی تالار با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید صندلی تاشو است و در واقع بزرگترین تولید کننده صندلی تاشو فلزی محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت صندلی شامل زیر ساخت ، رویه کوبی ، رنگ کاری ( آبکاری ) و نصب در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی صندلی تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت صندلی را تحویل خواهد گرفت .

خرید صندلی تاشو فلزی بدون واسطه

خرید صندلی تاشو از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید صندلی تاشو با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولید صندلی گردد .

در مجموعه تولید صندلی تالار عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید صندلی تاشو فلزی و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش صندلی تاشو فلزی

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش صندلی تاشو یا تجهیزات تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش صندلی تاشو فلزی دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش صندلی در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از صندلی تاشو کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش صندلی تاشو خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش صندلی تاشو دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش صندلی تاشو فلزی

در زمانی که تصمیم میگیرید صندلی های تاشو خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل صندلی در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از صندلی های سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری صندلی شامل رنگ یا آبکاری ، رویه کوبی و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن صندلی تاشو برای تالار پذیرایی و ظروف کرایه این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب مراسم های کوچک بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض صندلی تاشو فلزی

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی یا ظروف کرایه تصمیم میگیرد که صندلی تاشو دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از صندلی تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش صندلی دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی صندلی تاشو کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش صندلی شما انجام شد ، حالا باید برای خرید صندلی تالاری جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض صندلی تاشو دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید صندلی تاشو دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین صندلی تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان صندلی خریداری شده برای شما ارسال و صندلی تاشو دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض صندلی تاشو کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021