صندلی تالار | صندلی تالاری

تولید صندلی تالاری ، خرید ، فروش و تعویض صندلی دست دوم تالار پذیرایی

صندلی تالار

صندلی را میتوانیم یکی از مهمترین قسمتهای تجهیز یک تالار پذیرایی بدانیم . صندلی تالارهای پذیرایی به دلیل اینکه بسیار متنوع و در شکل و مدلهای مختلف هستند ، از این رو به دسته بندی های متفاوتی نیز تقسیم بندی میشوند . برای انتخاب صندلی تالار باید نکات بسیار زیادی را رعایت کنیم تا در گذر زمان هم از نظر استهلاک برای ما هزینه های تحمیلی زیادی نداشته باشد و هم از نظر زیبایی و رقابت نیز در مقایسه با سایر تالارهای پذیرایی و باغ تالارها ، بتوانیم برای مدت زمانی نسبتا طولانی از آن استفاده کنیم .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
102
107
135
136
137
138
139
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167

اگر بخواهیم انواع صندلی تالارهای پذیرایی را دسته بندی کنیم باید در ابتدا فارغ از بحث مدل و ظاهر آن از نظر جنس بکار رفته در تولید یک صندلی تالاری آنها را بررسی کنیم . در ابتدا بهتر است این دسته بندی را در نظر داشته باشیم :

برای مطالعه توضیحات بیشتر پیرامون هر کدام از صندلی های ذکر شده روی آن کلیک کنید و به صفحات مربوطه بروید تا علاوه بر گالری تصاویر از مشخصات و ویژگی های این محصولات نیز آگاه شوید. در ادامه به ارائه بیشتر پیرامون صندلی در تالار پذیرایی میپردازیم :

صندلی تالاری خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

در زمان خرید صندلی تالار باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

ماندگاری صندلی تالار

یکی از نکات ماندگاری و دوام صندلی تالاری است . یک صندلی تالاری به دلیل استفاده مکرر و زیاد در مدت زمان نسبتا طولانی ممکن است در صورت نداشتن مقاومت مناسب به مرور از بین برود . گروهی از مدیران تالارهای پذیرایی صندلی های خود را معمولا از جنس فلز یا استیل انتخاب میکنند و معتقد هستند که در جابجایی ها و استفاده مداوم محکمتر و ماندگارتر هستند . اگر صندلی تالاری انتخاب شده دارای مقاومت مناسب نباشد و هزینه استهلاک آن بالا باشد در مدت زمان کوتاهی لازم به هزینه تعمیر یا تعویض آن خواهید شد .

صندلی تالار پارچه ای یا چرمی ؟

یکی دیگر از نکات مهم خرید انواع صندلی های تالار پذیرایی ، پارچه و چرم بکار رفته در آن است . اگر از صندلی تالار با پوشش پارچه استفاده میکنید حتما توجه داشته باشید که در مدت زمانی کوتاه نیاز به شستشو پیدا خواهید کرد . پس بهتر است که در انتخاب پارچه نهایت دقت را داشته باشید یا بجای آن از چرم استفاده کنید . نگهداری و شستشوی صندلی تالاری چرمی به مراتب آسانتر و کم هزینه تر از مدلهای پارچه ای آن است .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره را برای خرید صندلی تالار به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید صندلی تالار را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین صندلی تالار را با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید صندلی تالار

اگر قصد خرید صندلی تالار پذیرایی یا باغ تالار خود را دارید پیشنهاد میکنیم که از نمایشگاه دائمی صندلی تالاری این مجموعه بازدید کنید . در این مجموعه شما میتوانید انواع صندلی های چرمی ، فلزی ، چوبی و دیگر مدلهای آن را در کنار هم مشاهده کنید و با مقایسه آنها و مشاوره کارشناسان این مرکز ، بهترین صندلی تالاری که مناسب برای شماست را خرید کنید .

 

دانستنی های مهم خرید صندلی تالاری

از نکات مهم خرید صندلی برای تالار پذیرایی یا باغ تالار جدید و بروز بودن آن است . مدیران تالارهای پذیرایی میدانند که برای رقابت با سایر تالارهای دیگر باید همواره از جدیدترین صندلی های تالار و تجهیزات تالاری استفاده کنند . برای مثال رنگ صندلی در این موضوع بسیار مهم است . در یک دوره صندلی تالار با رنگ طلایی مورد استقبال عروس و دامادهاست و در دوره ای دیگر رنگ نقره ای مد میشود . البته حتما لازم است که به نوع صندلی هم توجه ویژه ای داشت

البته لازم نیست که اگر مدلی جدید از یک صندلی مد میشود تمامی تعداد ظرفیت تالار پذیرایی را به آن اختصاص بدهیم . ولی برای تزئین و دیزاین سالن تالار پذیرایی خود میتوانید تعدادی محدود از جدیدترین صندلی تالار که مورد تقاضای عروس و دامادها است را موجود داشته باشید . همچنین برای بخش وی آی پی یا چیدمان های متفاوت در سالن خود نیز میتوانید از انواع تجهیزات جدید تالاری خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید .

خرید صندلی تالاری با قیمت مناسب

به دلیل اینکه تعداد صندلی های مورد استفاده در یک تالار پذیرایی معمولا زیاد است ، و این تعداد زیاد منجر به پرداخت هزینه های هنگفت برای مدیران تالارهای پذیرایی را همراه دارد ، مدیران تالارهای پذیرایی باید در قیمت خرید صندلی تالار با تحقیق و دقت وارد شوند . پس قیمت مناسب برای خرید صندلی تالار در این دوره زمانی بسیار مهم است .

در نمایشگاه دائمی صندلی تالار عسگری به دلیل اینکه این مجموعه جزو تولیدکننده های صندلی در ایران است میتوانید مناسبترین قیمت صندلی را خرید کنید . خرید صندلی تالاری ارزان و شرایط پرداخت آسان را در کنارهم میتوانید در این مجموعه تجربه کنید .

خرید صندلی تالار بدون واسطه

این مجموعه به دلیل اینکه تولیدکننده صندلی تالاری در تهران است و خود دارای نمایشگاه دائمی محصولات خود است ، تمامی مراحل فروش صندلی تالار بدون واسطه بوده و این امر موجب کاهش قیمت و خرید با قیمت مناسب تر از سایر فروشندگان صندلی و تجهیزات تالار برای خریداران خواهد بود .

در مجموعه تولید صندلی تالاری عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید صندلی تالاری و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره هم.اره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش صندلی تالار

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش صندلی یا تجهیزات تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش صندلی تالار اقدام کنید . فروش صندلی در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از محصولات شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش صندلی تالار خود به این مجموععه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش صندلی تالار خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش صندلی تالار

در زمانی که تصمیم میگیرید صندلی های تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل صندلی در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از صندلی های مورد تقاضای بازار است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری صندلی شامل رنگ ، رویه کوبی و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

 

تعویض صندلی تالار

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که صندلی و تجهیزات فعلی تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از صندلی جدید و متفاوت را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش صندلی تالار است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی صندلی تالاری دست دوم شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش صندلی تالار انجام شد ، حالا باید برای خرید صندلی جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض صندلی های تالاری دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید صندلی تالاری دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین صندلی تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان صندلی خریداری شده برای شما ارسال و صندلی های دست دوم قبل را ار تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض صندلی تالاری دست دوم خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021