صندلی روستیک تالار | صندلی چوبی باغ تالار

تولیدکننده صندلی رستیک چوبی ، خرید ، فروش و تعویض صندلی روستیک چوبی برای تالار پذیرایی

صندلی روستیک تالار

صندلی روستیک یکی از صندلی های جدید و مرسوم در تالارهای پذیرایی و باغ تالار است . صندلی روستیک محاسن بسیار زیادی دارد که در ادامه تمامی نکات مهم این صندلی را بررسی خواهیم کرد . روستیک در معنای کلمه به معنی "روستایی" بوده و همانطور که از ظاهر این صندلی نیز پیداست یک صندلی تالاری ساده و سبک است . صندلی روستیک در بخشهای مختلف تالار پذیرایی و باغ تالار قابل استفاده است و در هر مکانی که از صندلی روستیک در تالار استفاده شود ، آن قسمت را بسیار شیک و چشم و نواز خواهد کرد .

صندلی لهستانی تالار

در بین مدیران تالارهای پذیرایی به صندلی روستیک ، صندلی لهستانی نیز گفته میشود . در واقع به دلیل اینکه صندلی های ساده را با عنوان لهستانی یاد میکنند ، صندلی روستیک چوبی نیز در ایران "لهستانی" نام گرفت . صندلی لهستانی یا روستیک در واقع به سادگی و کوچکی و البته سبک وزنی معروف است و در دیزاین های مینیمال و طراحی های عروسی از آن استفاده میگردد .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

68
69
73

صندلی روستیک تالاری از نظر مدل به چند گروه تقسیم میشوند :

برای خرید صندلی روستیک باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید صندلی روستیک باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

صندلی روستیک چوبی بهتر است یا فلزی ؟

در واقع صندلی روستیک چوبی دارای اصالت است . همانطور که در ابتدای این صفحه نوشتیم ریشه و اصالت این صندلی از روستا بوده و چوبی بودن آن به زیبایی و ظرافت آن می افزاید . البته چوبی که در تولید صندلی روستیک استفاده میشود باید ضد آب باشد تا در صورتی که از صندلی روستیک در فضای باز استفاده میشود به آسانی مستهلک نشده و از بین نرود .

گاهی هم مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالارها برای استهلاک کمتر و نیاز کمتر یا دیرتر به تعمیرات ، از صندلی روستیک فلزی استفاده میکنند . صندلی روستیک فلزی هم تا حدی شبیه به مدل چوبی آن است ولی وقتی از نزدیک این دو صندلی را با هم مقایسه میکنیم واضح است که اصالت و زیبایی ذاتی این صندلی در نوع چوبی آن نهادینه و طراحی شده است .

مقاوت و استقامت صندلی روستیک چقدر است ؟

صندلی روستیک در ذات خود یک صندلی ظریف و سبک است . چوب استفاده شده در تولید صندلی روستیک ضخامت کمی داشته و از این صندلی نباید توقع استقامت و مقاومت صندلی پلیمری را داشته باشیم . صندلی روستیک تالاری را معمولا به تعداد کم و برای طراحی یک فضا مثلا چیدمان سفره عقد استفاده میکنند . از این رو برای نگهداری صندلی روستیک یا صندلی لهستانی در تالارهای پذیرایی و باغ تالارها باید مراقبت بیشتری نسبت به انواع دیگر صندلی تالار داشته باشیم .

صندلی روستیک در تالار زیبایی خاصی ایجاد میکند

همانطور که گفتیم از صندلی روستیک برای طراحی یک قسمت از مراسم استفاده میکنند . یعنی برای ایجاد تفاوت و چشمگیر شدن یک بخش از مراسم روستیک را انتخاب میکنند . اگر برای چیدمان سفره عقد از صندلی روستیک در تالار پذیرایی با باغ تالار خود استفاده میکنید میتوانید با کمی گل آرایی و تزئینات مخصوص صندلی روستیک نیز به زیبایی آن بیافزایید .

برای بیشتر شدن زیبایی صندلی روستیک بهتر است آن را در کنار میز مهمان روستیک یا در نهایت همراه با میز شام روستیک مورد استفاده قرار دهید . صندلی روستیک چوبی اگر در کنار دیگر محصولات و دیزاین های چوبی قرار گیرد خود را بیشتر و زیباتر نمایان خواهد کرد . در ادامه انواع محصولات روستیک و چوبی را برای تالار پذیرایی معرفی خواهیم کرد .

صندلی روستیک چوبی تالار ضمانت حفظ کیفیت دارد ؟

به دلیل ظرافت و شرایط خاصی که صندلی روستیک چوبی دارد و نیاز مراقبت بیشتر از دیگر انواع صندلی تالاری ، لازم است به این نکته توجه کنیم که از نظر مقاومت صندلی روستیک دارای ضمانت نیست و با فشار آوردن مضاعف ، حمل نامناسب ، استفاده نادرست و نگهداری نامناسب این صندلی در کمترین زمان مستهلک شده و از بین خواهد رفت .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه صندلی روستیک برای تالار پذیرایی و باغ تالار را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع صندلی روستیک تالار یا صندلی لهستانی چوبی را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین صندلی را برای تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید صندلی روستیک برای تالار

اگر قصد خرید صندلی روستیک را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید انواع صندلی روستیک تالاری را در رنگ های سفید ، طلایی و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده کنید و آنها را با کفی و رنگهای مختلف پارچه در کنار هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید صندلی روستیک با قیمت مناسب و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید صندلی تالار عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید صندلی روستیک تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید صندلی روستیک از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس مواد بکاررفته در تولید صندلی روستیک ، از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین کفی مورد استفاده در این صندلی ها نیز از پارچه مرغوب و رویه کوبی مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید صندلی روستیک برای تالار پذیرایی همان موضوع رویه کوبی و زیرسازی کفی آن است . اگر در تولید صندلی روستیک به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای صندلی خود خواهید بود

خرید صندلی روستیک چوبی تالار با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید صندلی روستیک است و در واقع بزرگترین تولید کننده صندلی روستیک تالاری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت صندلی شامل زیر ساخت ، رویه کوبی ، رنگ کاری و نصب در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی صندلی تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت صندلی را تحویل خواهد گرفت .

خرید صندلی روستیک تالارپذیرایی بدون واسطه

خرید صندلی روستیک از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید صندلی روستیک با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولید صندلی گردد .

در مجموعه تولید صندلی تالار عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید صندلی روستیک تالاری و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش صندلی روستیک تالار

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش صندلی روستیک یا تجهیزات تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش صندلی روستیک چوبی دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش صندلی در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از صندلی روستیک کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش صندلی روستیک خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش صندلی روستیک دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش صندلی روستیک تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید صندلی های با سبک روستیک تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل صندلی در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از صندلی های سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری صندلی شامل رنگ ، رویه کوبی و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن صندلی روستیک برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض صندلی روستیک تالار

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که صندلی روستیک دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از صندلی تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش صندلی دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی صندلی روستیک کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش صندلی شما انجام شد ، حالا باید برای خرید صندلی تالاری جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض صندلی روستیک دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید صندلی روستیک دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین صندلی تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان صندلی خریداری شده برای شما ارسال و صندلی روستیک دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض صندلی روستیک کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021