صندلی شیواری

تولید صندلی شیواری ، خرید ، فروش و تعویض صندلی شیواری دست دوم

صندلی شیواری

صندلی شیواری یکی از صندلی های متداول در باغ تالار و تالارهای پذیرایی است . صندلی شیواری معمولا از جنس فلز است و رنگ سفید آن نیز بسیار مرسوم است . البته صندلی شیواری در رنگهای طلایی ، نقره ای و مشکی نیز در بسیاری از تالارهای پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد . صندلی شیواری جزو دسته صندلی تالاری با وزن سبک و ساده است . معمولا از صندلی شیواری برای چیدمان جشن عقد و چیدمان فضای باز استفاده میگردد . صندلی شیواری یا صندلی شیباری نزدیک به یک دهه است که در تالارهای پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد . در گالری زیر میتوانید چندین عکس از انواع صندلی شیواری را مشاهده کنید .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

53
54
57
80
81
82
83
84
85
86
136
157
158

اگر بخواهیم از نظر جنس تولید صندلی شیواری را دسته بندی کنیم به شرح زیر خواهد بود :

برای خرید صندلی شیواری باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید صندلی تالار باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

ضخامت فلز صندلی شیواری

این نکته بسیار مهم است که صندلی شیواری تولید شده از جنس فلز ، ضخامت لازم را در مواد اولیه فلزی آن داشته باشد . اگر این نکته مهم رعایت نشود در مدت زمانی کوتاه شاهد خواهیم بود که صندلی شیواری از فرم اولیه و ظاهر زیبای خود به یک صندلی مستهلک و کهنه تبدیل شده و معمولا بیشترین آسیب را در پایه های آن شاهد خواهیم بود که بعد از چندین بار استفاده در صورت ضخامت کم بعضا پایه ها از بدنه جدا شده و حتی دیگر قابل استفاده هم نیست . در این شرایط هزینه های جانبی تعمیر و بازسازی این نوع صندلی ها به مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالارها تحمیل میشود .

کفی صندلی شیواری از چه جنسی باید باشد ؟

کفی صندلی شیواری میتواند از جنس پارچه مخمل ، پارچه جیر و پارچه چرمی باشد . در زمان خرید صندلی شیواری حتما باید توجه داشته باشیم که رنگ انتخابی کفی را طوری انتخاب کنیم تا در زمان کوتاه مجبور به شستشوی آنها نشویم . اگر از رنگ روشن برای کفی شیواری بخواهیم استفاده کنیم حتما باید از کفی چرمی یا پارچه چرمی استفاده کنیم .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره را در زمینه صندلی شیواری به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید صندلی شیواری را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین صندلی شیباری ( شیواری ) را با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید صندلی شیواری

اگر قصد خرید صندلی شیواری را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید انواع صندلی شیواری چوبی و فلزی را در رنگ های سفید ، طلایی ، نقره ای و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده کنید و آنها را با کفی های مختلف در کنار هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید صندلی شیواری با قیمت مناسب و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید صندلی شیواری عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید صندلی شیواری

در زمان خرید صندلی شیواری از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس فلز بکاررفته در تولید صندلی شیواری های این مجموعه از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین کفی مورد استفاده در این صندلی ها نیز از پارچه مرغوب و رویه کوبی مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید صندلی شیواری همان موضوع رویه کوبی و زیرسازی کفی آن است . اگر در تولید صندلی شیواری به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای صندلی های شیواری خود خواهید بود

خرید صندلی شیواری با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید صندلی شیواری است و تمامی مراحل ساخت صندلی شیواری در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی صندلی شیواری تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت صندلی شیواری را تحویل خواهد گرفت .

خرید صندلی شیواری تالاری بدون واسطه

خرید صندلی شیواری از تولیدکننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید صندلی شیواری با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولید صندلی شیواری گردد .

در مجموعه تولید صندلی شیواری عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید صندلی شیواری ( شیباری ) و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش صندلی شیواری

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش صندلی شیواری یا تجهیزات تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش صندلی شیواری دست دوم خود اقدام کنید . فروش صندلی در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از صندلی شیواری کارکرده شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش صندلی شیواری خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش صندلی شیواری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش صندلی شیواری

در زمانی که تصمیم میگیرید صندلی های شیواری تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل صندلی در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از صندلی های سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری صندلی شامل رنگ ، رویه کوبی و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

 

تعویض صندلی شیواری

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که صندلی شیواری دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از صندلی تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش صندلی شیواری است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی صندلی شیواری دست دوم شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش صندلی شیواری انجام شد ، حالا باید برای خرید صندلی تالاری جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض صندلی شیواری دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید صندلی شیواری دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین صندلی تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان صندلی خریداری شده برای شما ارسال و صندلی شیواری دست دوم قبل را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض صندلی شیواری کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021