صندلی پلیمری | صندلی پلیمری تالار

تولید کننده صندلی پلیمری تالاری ، خرید ، فروش و تعویض صندلی پلیمری تالارپذیرایی

صندلی پلیمری تالار

صندلی پلیمری یکی از محصولات مورد استفاده در تالارهای پذیرایی است که در سالهای اخیر با استقبال بیشتر مردم و عروس و دامادها روبرو شده است . صندلی پلیمری به دلیل طرح هایی متنوع و همچنین استقامت زیاد مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی نیز قرار گرفته است . صندلی پلیمری تالاری رنگها و مدلهای متنوعی ددارد که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

34
35
41
42
43
49
52
58
59
61
64
65
67
70
75
76
87
135
139
143
144
145
150
151
152
160
161
162
164
166
167

صندلی پلیمری تالاری از نظر رنگ به دو دسته تقسیم میشوند :

برای خرید صندلی پلیمری تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید صندلی پلیمری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

رنگ صندلی پلیمری و نکات آن

یکی از محاسن صندلی پلیمری برای تالارهای پذیرایی ماندگاری و مقاومت بیشتر آن نسبت به انواع دیگر صندلی ها میباشد . پوشش رنگ صندلی پلیمری به نحوی ست که علاوه بر رنگ پذیری بهتر ، ظاهری زیباتر نیز نسبت به دیگر مدلهای صندلی تالاری پیدا میکند . صندلی پلیمری تالاری معمولا در رنگ های طلایی و سفید است که با تنوع رنگ پارچه میتوانید طیف وسیعی از رنگ و زیبایی را برای تالار پذیرایی خود طراحی کنید .

از نکات دیگر در زمینه رنگ صندلی پلیمری تالار پذیرایی این است که برای تعمیر و رنگ مجدد بعد از مدتی استفاده به آسانی میتوانید پشت و کفی صندلی را جدا کرده و بدنه صندلی پلیمری را برای رنگ و حتی تغییر رنگ به سالن رنگ بفرستید .

از دیگر محاسن صندلی پلیمری تالار این است که رنگ آن بعد از مدتی استفاده و حتی استفاده مداوم در تالار توسط میهمانان ، کدر نشده و همیشه آن زیبایی اولیه و رنگ مناسب خود را حفظ میکند .

مقاوت و استقامت صندلی پلیمری چقدر است ؟

از محاسن دیگر صندلی پلیمری برای تالارهای پذیرایی مقاومت بیشتر آنها نسبت به صندلی تالاری های دیگر است . صندلی پلیمری به دلیل جنس استفاده شده در مواد آن ، شکننده نیست و مثل چوب مستهلک نمیشود .

از نکات مهم دیگر داشتن صندلی پلیمری برای تالار پذیرایی یا باغ تالارها این است که به دلیل چند تکه بودن یک صندلی ، در صورتی که برای مثال یکی از پایه ها دچار مشکل از نظر رنگ یا شکستگی یا هر مشکل دیگری شود میتوانید آن را از بدنه جدا کنید و بعد از تعمیر همان قسمت ، آن را مجددا با بدنه متصل کنید .

صندلی پلیمری زیبایی و چیدمان تالار را متفاوت میکند ؟

یکی دیگر از محاسن استفاده از صندلی پلیمری برای تالار پذیرایی این است که بعد از چیدمان ، سالن ظاهری کلاسیک و زیبا به خود میگیرد . این تفاوت را مدیران تالارهای پذیرایی که از صندلی پلیمری مهمان استفاده کرده اند را بارها اذعان کرده اند . همانطور که میدانیم رقابت در بین تالارهای پذیرایی بسیار زیاد است و اگر تعداد تالارهای پذیرایی در یک منطقه زیاد باشد این رقابت تنگ تر و بیشتر هم خواهد شد . پس در راستای همین رقابت به شما پیشنهاد میکنیم که اگر قصد خرید صندلی تالار یا تعویض آن را دارید به صندلی پلیمری حتما فکر کنید .

همچنین یکی دیگر از محاسن در بحث زیبایی صندلی پلیمری این است که چون پشت صندلی پلیمری دارای طراحی و منبت کاری بسیار زیبا و شیک است ، بعد از ورود میهمانان به سالن تالار و نشستن آنها ، پشت صندلی ها نیز در سالن ، نمایی بسیار زیبا دارد .

آیا میدانستید صندلی پلیمری یک تکه نیست ؟

لازم است بدانید یک صندلی پلیمری که برای تالار انتخاب میکنید از 4 قسمت جداگانه تشکیل شده که در هر زمان و در صورت نیاز میتوانید آنها را از هم جدا کنید .قسمتهای مختلف صندلی پلیمری در واقع به شکل زیر است :

  • قسمت پشت و پایه های عقب
  • قسمت کفی صندلی پلیمری
  • 2 عدد پایه جلوی صندلی پلیمری

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره را در زمینه صندلی پلیمری به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید صندلی پلیمری را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین صندلی پلیمری تالار را با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید صندلی پلیمری برای تالار

اگر قصد خرید صندلی پلیمری را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید انواع صندلی پلیمری تالاری را در رنگ های سفید ، طلایی ، نقره ای و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده کنید و آنها را با کفی های مختلف در کنار هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید صندلی پلیمری با قیمت مناسب و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید صندلی پلیمری عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید صندلی پلیمری تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید صندلی پلیمری از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس مواد بکاررفته در تولید صندلی پلیمری ، از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین کفی مورد استفاده در این صندلی ها نیز از پارچه مرغوب و رویه کوبی مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید صندلی پلیمری برای تالارهای پذیرایی همان موضوع رویه کوبی و زیرسازی کفی آن است . اگر در تولید صندلی پلیمری به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای صندلی خود خواهید بود

خرید صندلی پلیمری با قیمت مناسب برای تالار

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید صندلی پلیمری است و تمامی مراحل ساخت صندلی پلیمری شامل زیر ساخت ، رویه کوبی ، رنگ کاری و نصب در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی صندلی پلیمری تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت صندلی را تحویل خواهد گرفت .

خرید صندلی پلیمری تالاری بدون واسطه

خرید صندلی پلیمری از تولیدکننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید صندلی پلیمری با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولید صندلی گردد .

در مجموعه تولید صندلی پلیمری عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید صندلی پلیمری تالاری و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش صندلی پلیمری

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش صندلی پلیمری یا تجهیزات تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش صندلی پلیمری دست دوم خود اقدام کنید . فروش صندلی در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از صندلی پلیمری کارکرده شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش صندلی پلیمری خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش صندلی پلیمری دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش صندلی پلیمری

در زمانی که تصمیم میگیرید صندلی های پلیمری تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل صندلی در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از صندلی های سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری صندلی شامل رنگ ، رویه کوبی و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن صندلی پلیمری برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض صندلی پلیمری تالار

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که صندلی پلیمری دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از صندلی تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش صندلی پلیمری دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی صندلی پلیمری کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش صندلی پلیمری انجام شد ، حالا باید برای خرید صندلی تالاری جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض صندلی پلیمری دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید صندلی پلیمری دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین صندلی تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان صندلی خریداری شده برای شما ارسال و صندلی پلیمری دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض صندلی تالار پلیمری کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021