میز شام استیل | میز شام استیل تالار

تولید میز شام استیل تالاری ، خرید ، فروش و تعویض انواع میز شام استیل دست دوم تالار پذیرایی

میز شام استیل

میز شام استیل یکی دیگر از انواع میز شام تالار است که به دلیل وزن سبک ، براق بودن و جلوه زیبا ، ماندگاری طولانی و نگهداری آسان و همچنین ست شدن با صندلی استیل که امروزه در بسیاری از تالارهای پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد ، مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی است . میز شام استیل در تالار پذیرایی بسیار زیباست و به دلیل اینکه هارمونی خاصی با ظروف تالار استیل میز شام مثل شف اندیش دارد ، ظاهری بسیار زیبا خواهد داشت . میز شام استیل تالاری طرح های مختلفی دارد و اگر قصد خرید این میز غذا را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید این مقاله را از دست ندهید .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

7
9
10
11
12
13
132
134

میز شام استیل چه رنگهایی دارد ؟

میز شام استیل تالاری در دو رنگ در کارخانه تولید میز شام این مجموعه تولید میشود :

برای خرید میز شام استیل تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید میز غذای استیل تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح میز شام استیل تالار

میز شام استیل در جنس بدنه و ظاهری خود تفاوت چندانی با سایر مدلهای آن ندارد . تفاوت در واقع در طرح های ریز و جزئیات آن است . برای مثال پایه های میز شام استیل در طرح های متلف با یکدیگر متفاوت هستند . یا در مدلهای دیگر لبه های میز شام استیل با هم متفاوت است . در دوره های مختلف تولید این محصول نیز سعی میشود که با ایجاد تفاوت در جزئیات این محصول ، انواع جدید از میز شام استیل را در نمایشگاه دائمی برای مشتریان این مجموعه فراهم کنیم .

میز شام استیل در تالار جلوه خاصی ایجاد میکند

جنس استیل به ذات خود براق است . این براقیت در نورپردازی محیطی جلوه خاصی دارد و وقتی در کنار هم چیدمان میشود شاهد زیبایی بیشتر آن هستیم . پیشنهاد انتخاب میز شام استیل زمانی بیشتر میشود که صندلی تالار پذیرایی نیز از همین خانواده هستند . وقتی صندلی های تالار را از جنس استیل انتخاب کرده اید و میز شام استیل را نیز به مجموعه خود اضافه میکنید شاهد یک هارمونی خاص و زیبا در تجهیزات تالاری و دیزاین داخلی تالار خواهید بود .

میز شام استیل تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

انواع میز شام استیل تالاری در دو رنگ تولید میشود . رنگ استیل میز شام میتواند نقره ای یا طلایی باشد . اگر صندلی های تالاری شما به رنگ نقره ای است بهتر است میز شام خوود را نیز نقره ای انتخاب کنید . البته گاهی هم برای ایجاد تنوع در سالن صندلیها را در دو رنگ انتخاب میکنند . شما میتوانید از این ترکیب بندی در سالن شام تالار خود نیز استفاده کنید . برای این شرایط میتوانید از میز شام استیل نقره ای و طلایی همزمان استفاده کنید . ولی باید توجه داشته باشید که این ترکیب بندی باید توسط کارشناس و طراح با تجربه انجام شود تا علاوه بر زیبایی موجب ارتقای کار و بهتر شدن نمای ظاهری تالار پذیرایی شما شود .

میز شام استیل دارای ضمانت است ؟

میز شام استیل تولید شده در این مجموعه دارای 3 سال ضمانت است . این ضمانت شامل آبکاری و شکستگی بدنه میشود که شما بتوانید با خیالی آسوده این محصول را سفارش دهید . البته ناگفته نماند که در صورت نگهداری نامناسب و استفاده از شوینده شیمیایی برای نظافت ممکن است رنگ و آبکاری میز شام استیل دچار آسیب شود که در این شرایط شامل گارانتی و ضمانت نمیشود .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه میز شام استیل برای تالار پذیرایی را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع میز شام استیل را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین انتخاب را برای تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید میز شام استیل تالار

اگر قصد خرید میز شام استیل را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید در نمایشگاه دائمی این مجموعه انواع میز شام استیل را در رنگ های نقره ای و طلایی مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز شام استیل تالاری با قیمت مناسب و ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میز شام استیل عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید میز شام استیل تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید میز شام استیل از گروه تجهیزات تالاری عسگری خواهید دید که در تولید این محصولات کیفیت مطلوب حفظ شده و از فلز مرغوب برای تولید میز شام استیل استفاده شده است . نحوه ساخت و آبکاری میز شام استیل تولید شده در این مجموعه به دلیل اینکه بدون واسطه انجام میشود مستقیم زیر نظر کارشناسان با تجربه بوده و این اطمینان را داشته باشید که در صورت استفاده و نگهداری در شرایط استاندارد میتوانید در مدت زمان طولانی از این محصولات استفاده کنید .

خرید میز شام استیل با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید میز شام استیل است و در واقع بزرگترین تولید کننده میز شام استیل تالاری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت میز شام استیل در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی میز شام استیل تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت میز شام استیل را تحویل خواهید گرفت .

خرید میز شام استیل تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید میز شام استیل از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید میز غذای استیل با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولیدی گردد .

در مجموعه تولید میز شام استیل عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید میز شام استیل و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش میز شام استیل

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز شام استیل یا میز غذای استیل تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز شام استیل دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز شام استیل در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز شام استیل کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز شام استیل خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز شام استیل دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش میز شام استیل تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید میز شام استیل تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل میز در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از میزهای سالن شام و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری میز شام استیل شامل آبکاری آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن میز شام استیل برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض میز شام استیل

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که میز شام استیل دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از میز شام تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش میز شام استیل دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی میز شام استیل کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش میز شام استیل تالاری شما انجام شد ، حالا باید برای خرید جدیدترین میز شام تالاری و میز غذای جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض میز شام استیل دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید میز شام استیل کارکرده خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین میز شام تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان میز شام خریداری شده برای شما ارسال و میز شام استیل دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض میز غذای استیل تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021