میز شام روستیک تالار | میز شام چوبی تالار

تولید میز شام روستیک تالاری ، خرید ، فروش و تعویض انواع میز شام روستیک چوبی تالار پذیرایی

میز شام روستیک

میز شام روستیک یکی از انواع مدل میزهای شام در تالارهای پذیرایی و باغ تالار است که در واقع با انواع صندلی روستیک است و هماهنگ میشود . روستیک در واقع از معنای کلمه "روستایی" نام گرفته که در اصل این محضولات از چوب تهیه و تولید میشوند . طراحی و تولید میز شام روستیک بسیار ساده است و هیچگونه منبت کاری یا تزئینات را در طرح و اجرای این محصول مشاهده نمیکنید . میز شام روستیک برای همه فضاهای تالاری و باغ تالارها مناسب نیست و اگر قصد انتخاب میز شام روستیک چوبی را دارید باید طراحی داخلی و دیزاین تالار پذیرایی شما نیز با این محصول همخوانی داشته باشد . همچنین نکات مهمی در رابطه با میز شام روستیک وجود دارد که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

14
18
19
20
21
22
23
24
25

برای خرید میز شام روستیک تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید میز غذای روستیک تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح میز شام روستیک تالار

میز شام روستیک بسیار ساده است و هیچگونه طرح و زینت خاصی ندارد . رنگ آن روشن یا قهوه ای تیره است و رگه های چوب در آن واضح است . پس در زمان انتخاب میز شام روستیک به دنبال طرح و رنگ آن نباشید و همین سادگی روستیک است که زیبایی و ظرافت خاص خود را دارد .

یکی دیگر از نکات انتخاب میز شام روستیک نوع و طرح پایه های آن است . ممکن است پایه های میز شام روستیک بصورت ضربدری یا بصورت عمودی باشد . انواع میز شام روستیک با پایه های مختلف را میتوانید در نمایشگاه دائمی محصولات این مجموعه مشاهده کنید .

میز شام روستیک در تالار جلوه خاصی ایجاد میکند

اگر فضای داخلی و طراحی آن در تالار پذیرایی مناسب برای استفاده از محصولات روستیک باشد ، انتخاب میز شام روستیک بسیار شایسته و درست است . برای انتخاب میز شام روستیک بهتر است طراحی داخلی و دیزاین و نکات آن را بخوبی بدانید تا بتوانید ترکیبی از چوب و سایر المانهای دیزاین مراسم را در کنار هم بخوبی ترکیب کنید . میز شام روستیک در سادگی و ظرافت ذاتی خود زیباست و این زیبایی را باید در سادگی محیط نیز رعایت کنید تا بتوانید نتیجه مطلوبی از انتخاب خود بگیرید .

میز شام روستیک تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

همانطور که در بالا نوشتیم میز شام روستیک دارای رنگ بندی نیست . تنها رنگ های روستیک روشن و تیره است . رنگ روشن آن در واقع همان رنگ چوب است که پالایش شده و برای استفاده آماده شده است و رنگ تیره میز شام روستیک نیز همان طرح چوب است که با کمی رنگ آمیزی و زیر ساخت برای استفاده آماده شده است . طرح کلی میز شام روستیک همان چوب است و این نکته را در زمان انتخاب آن حتما در نظر داشته باشید .

میز شام روستیک دارای ضمانت است ؟

میز شام چوبی تولید شده در کاخانه تولید صندلی گروه تجهیزات تالار عسگری دارای 3 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش است . این ضمانت برای ساختار کلی میز شام پلیمری است و اگر در زمان استفاده برای مثال رنگ بدنه خراشیده شود شامل ضمانت نیست . این ضمانت صرفا شامل شکستگی قسمت های مختلف میز شام پلیمری است .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه میز شام روستیک برای تالار پذیرایی را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع میز شام روستیک را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین انتخاب را برای تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب تهیه کنید .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

 

خرید میز شام روستیک تالار

اگر قصد خرید میز شام روستیک را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید در نمایشگاه دائمی این مجموعه انواع میز شام روستیک را در رنگ های روشن و تیره مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز شام روستیک با قیمت مناسب و ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میز شام روستیک عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید میز شام روستیک تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید میز شام روستیک از گروه تجهیزات تالاری عسگری خواهید دید که در تولید این محصولات کیفیت مطلوب حفظ شده و از چوب مرغوب برای تولید میز شام روستیک استفاده شده است . نحوه ساخت و رنگ آمیزی میز شام روستیک تولید شده در این مجموعه به دلیل اینکه بدون واسطه انجام میشود مستقیم زیر نظر کارشناسان با تجربه بوده و این اطمینان را داشته باشید که در صورت استفاده و نگهداری در شرایط استاندارد میتوانید در مدت زمان طولانی از این محصولات استفاده کنید .

خرید میز شام روستیک با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید میز شام روستیک است و در واقع بزرگترین تولید کننده میز شام روستیک محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت میز شام روستیک در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی میز شام روستیک تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت میز شام روستیک را تحویل خواهید گرفت .

خرید میز شام روستیک تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید میز شام روستیک از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید میز غذای روستیک با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولیدی گردد .

در مجموعه تولید میز شام روستیک عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید میز شام روستیک و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش میز شام روستیک

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز شام روستیک یا میز غذای چوبی تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز شام روستیک دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز شام روستیک در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز شام روستیک کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز شام روستیک خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز شام روستیک دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش میز شام روستیک تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید میز شام روستیک تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل میز در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از میزهای سالن شام و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری میز شام روستیک شامل رنگ آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن میز شام روستیک برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض میز شام روستیک

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که میز شام روستیک دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از میز شام تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش میز شام روستیک دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی میز شام روستیک کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش میز شام روستیک شما انجام شد ، حالا باید برای خرید جدیدترین میز شام تالاری و میز غذای جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض میز شام روستیک دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید میز شام روستیک دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین میز شام تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان میز شام خریداری شده برای شما ارسال و میز شام روستیک دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض میز غذای روستیک تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021