میز شام لمسه تالار | میز شام چرمی تالاری

تولید میز شام چرمی تالاری ، خرید ، فروش و تعویض انواع میز شام لمسه تالار پذیرایی

میز شام لمسه

میز شام لمسه یکی از میزهای شام است که در برخی از تالارهای پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد . برخی از مدیران تالارهای پذیرایی همواره از طرفداران میز شام لمسه کاری شده هستند و برای تالارپذیرایی خود از این مدل میز استفاده میکنند . میز شام لمسه معمولا سفید و مشکی بوده و روی بدنه آن با دکمه های تزئینی و رویه کوبی تزئین شده است . برخی از انواع میز شام لمسه کاری شده از جنس پارچه جیر و مخمل است .

میز شام چرمی

میز شام چرمی نیز یکی از دیگر از مدلهای میزهای شام است که در تالارهای پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد . میز شام چرمی نیز معمولا با رنگ سفید است و بدنه میز شام و سطح روی آن با چرم پوشانده شده است . برای اینکه بدنه میز شام ساده نباشد معمولا با دکمه و لمسه کاری آن را تزئین میکنند . میز شام چرمی به دلیل اینکه پاک کردن و تمیز کردن آن آسان است مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالارها قرار گرفته است .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

6-1
89
90
20150511_163253
photo_2015-10-24_18-51-46

میز شام لمسه چه رنگهایی دارد ؟

میز شام لمسه تالاری در دو رنگ در کارخانه تولید میز شام این مجموعه تولید میشود :

برای خرید میز شام لمسه تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید میز غذای لمسه تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح میز شام لمسه تالار

معمولا میز شام لمسه مدلهای متنوعی ندارد و بدنه آن با دکمه های لمسه کاری شده تزئین شده است . این طرح لمسه کاری شده معمولا در چهارطرف میز شام انجام شده و سطح روی میز شام لمسه چرمی با چرم ساده پوشانده شده است . بدنه میز شام لمسه با رویه کوبی پوشانده شده است و همین سادگی میز های شام لمسه کاری شده در کنار هم زیبایی خاصی را در سالن شام تالارهای پذیرایی و باغ تالارها دارد .

میز شام لمسه در تالار جلوه خاصی ایجاد میکند

میز شام لمسه در کنار هم و به تعداد زیاد که چیدمان میشود زیبایی خاصی دارد . معمولا میز شلم لمسه در دو مدل مستطیل یا مربع و گرد تولید میشود . چیدمان این دو طرح میز لمسه تالاری در کنار هم و ترکیب آنها با هم میتواند طرح های متنوعی را تولید کند . میز شام لمسه تالاری برای دور ستونهای سالن شام تالار پذیرایی نیز قابل اجراست و یکی از محاسن میز شام لمسه این است که برای یک سالن بصورت اختصاصی و سایز دلخواه میتوان تولید کرد .

میز شام لمسه تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

از آنجا که میز شام لمسه فقط در رنگ های سفید و مشکی تولید میشود بهتر است برای انتخاب رنگ آن به سایر تزئینات سالن شام در تالار توجه کنیم . میز شام لمسه مشکل در تالارهایی که برای تزئین محیط سالن شام از پرده های سفید استفاده کرده اند زیباست و برای سالن هایی که از رنگهای متنوعی مثل زرشکی و سبز یا دیگر رنگ ها در پرده ها و کاغذ دیواری استفاده کرده اند میز شام لمسه سفید مناسب است .

میز شام لمسه چرمی دارای ضمانت است ؟

زیر ساخت میز شام لمسه که از فلز بوده و دارای ضمانت شکستن است . به دلیل اینکه میز شام لمسه معمولا بصورت ثابت در تالارهای پذیرایی استفاده میشود آسیب زیادی به آن وارد نمیشود . زیر ساخت میز شام لمسه تالار دارای 5 سال ضمانت است و تنها نکته ای که باید بدانید نگهداری آن در برابر جسم تیز و برنده است . بدنه میز شام لمسه که از چرم پوشانده شده است دارای ضمانت نیست و تنها مراقبت درست از آن باعث میشود که در مدت زمان طولانی بتوانید از آن استفاده کنید .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه میز شام لمسه برای تالار پذیرایی را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع میز شام لمسه چرمی تالار را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین انتخاب را برای تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید میز شام لمسه تالار

اگر قصد خرید میز شام لمسه را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید در نمایشگاه دائمی این مجموعه انواع میز شام لمسه چرمی را در رنگ های سفید و مشکی مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز شام لمسه تالاری با قیمت مناسب و ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میز شام چرمی و لمسه عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید میز شام لمسه تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید میز شام لمسه از گروه تجهیزات تالاری عسگری خواهید دید که در تولید این محصولات کیفیت مطلوب حفظ شده و از فلز مرغوب برای تولید زیر ساخت میز شام چرمی استفاده شده است . نحوه ساخت میز شام لمسه تولید شده در این مجموعه به دلیل اینکه بدون واسطه انجام میشود مستقیم زیر نظر کارشناسان با تجربه بوده و این اطمینان را داشته باشید که در صورت استفاده و نگهداری در شرایط استاندارد میتوانید در مدت زمان طولانی از این محصولات استفاده کنید .

خرید میز شام لمسه با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید میز شام لمسه است و در واقع بزرگترین تولید کننده میز شام لمسه تالاری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت میز شام لمسه در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی میز شام لمسه تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت میز شام چرمی لمسه را تحویل خواهید گرفت .

خرید میز شام لمسه تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید میز شام لمسه از تولیدکننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید میز غذای لمسه با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولیدی گردد .

در مجموعه تولید میز شام لمسه عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید میز شام لمسه و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش میز شام لمسه

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز شام لمسه یا میز غذای چرمی تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز شام لمسه دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز شام لمسه در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز شام لمسه کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز شام لمسه خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز شام لمسه دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش میز شام لمسه تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید میز شام لمسه تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل میز در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از میزهای سالن شام و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری میز شام لمسه شامل وضت ظاهری چرم بدنه آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن میز شام لمسه برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض میز شام لمسه

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که میز شام لمسه دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از میز شام تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش میز شام لمسه دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی میز شام لمسه کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش میز شام لمسه چرمی تالاری شما انجام شد ، حالا باید برای خرید جدیدترین میز شام تالاری و میز غذای جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض میز شام لمسه دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید میز شام لمسه کارکرده خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین میز شام تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان میز شام خریداری شده برای شما ارسال و میز شام لمسه دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض میز غذای لمسه تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021