میز شام پارچه ای تالار

تولید میز شام پارچه ای تالاری ، خرید ، فروش و تعویض انواع میز شام پارچه ای تالار پذیرایی

میز شام پارچه ای

میز شام پارچه ای یکی از سبک های ابتدایی و قدیمی طراحی مجالس و مورد استفاده در تالارهای پذیرایی بوده است . میز شام پارچه ای در بسیار ی از تالارهای پذیرایی از ابتدا مورد استفاده بوده و برخی از مدیران تالارهای پذیرایی همچنان معتقد هستند که زیبایی خود را همچنان دارد . میز شام پارچه ای زیر ساخت فلزی دارد و روی آن با پارچه تزئین میشود . میز شام پارچه ای تالاری با انواع پارچه های حریر ، ساتن و پارچه های دیگر تزئین میشود که رنگ بندی آن بسیار متنوع است .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

25acf32d0a1be5e55c2056caf3f39afd
88
378810_888
Birthday-dinner-table-decoration-4
c595aaf3-ea58-40ac-9346-3f4548b7a398
hou6753

میز شام پارچه ای چه رنگهایی دارد ؟

رنگ بندی پارچه میز شام به ترکیب رنگی تالارهای پذیرایی بستگی دارد . معمولا میز شام پارچه ای را با رنگ سفید و یک ترکیب رنگی ترکیب میکنند . برای مثال پارچه اصلی روی میز از جنس ساتن سفید است و با یک حریر رنگی برای مثال زرشکی دور تا دور میز شام را تزئین میکنند . پس در واقع ترکیب رنگی پارچه های استفاده شده در این مورد بستگی به سلیقه طراح مراسم یا طراحی کلی فضای میز شام در تالار پذیرایی دارد .

مدل و طرح میز شام پارچه ای تالاری

یکی از نکات مهم در این زمینه انتخاب نوع پارچه است . پارچه میز شام به دلیل اینکه زیاد در معرض لکه و ریختن غذا قرار دارد بیشتر نیاز به شسشتو پیدا میکند . در واقع برای رعایت همین موضوع بهتر است که پارچه اصلی میز شام از ساتن استفاده شود تا در مورد شسشتو مناسب باشد .

بخش دیگری از پارچه های استفاده شده در میز شام پارچه ای تالاری پارچه ایست که روی سطح میز شام بصورت چروک استفاده میشود . معمولا این چروک از جنس ساتن است که کمی براق باشد و به دلیل سبک بودن آن امکان چروک کردن آن بیشتر از سایر پارچه هاست .

قسمت سوم پارچه استفاده شده از جنس حریر است که حالت پذیری بهتری داشته باشد . این پارچه معمولا در لبه های میز شام استفاده میشود و ارتفاع کمی دارد و فقط جنبه تزئئین دارد .

میز شام پارچه ای تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

در واقع در دو قسمت میتوانیم از پارچه رنگی استفاده کنیم . یکی از این قسمت ها همان حریر دورتادور میز شام است که رنگیست و جنبه تزئینی دارد . قسمت دوم همان پارچه اصلی روی سطح میز است که میتوانیم از پارچه های براق ، رنگی و پولکی استفاده کنیم .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه میز شام پارچه ای برای تالار پذیرایی را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع میز شام پارچه ای را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین انتخاب را برای تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب تهیه کنید .

خرید میز شام پارچه ای برای تالار

اگر قصد خرید میز شام پارچه ای را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید در نمایشگاه دائمی این مجموعه انواع میز شام پارچه ای را مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز شام پارچه ای تالاری با قیمت مناسب و ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میز شام عسگری میباشد .

فروش میز شام پارچه ای تالاری

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز شام پارچه ای یا میز غذای طرح پارچه ای تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز شام پارچه ای دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز شام پارچه ای در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز شام پارچه ای کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز شام پارچه ای خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز شام با پارچه دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021