میز شام پلیمری تالار

تولید میز شام پلیمری تالاری ، خرید ، فروش و تعویض انواع میز شام پلیمری دست دوم تالار پذیرایی

میز شام پلیمری

میز شام پلیمری یکی از انواع میز شام است که در تالارهای پذیرایی و باغ تالارها به دلیل ویژگی هایی که دارد طرفداران زیادی در بین مدیران این مجموعه ها دارد . از طرفی نیز این نکته هم وجود دارد که به دلیل جدید بودن و متنوع بودن طرح پلیمری در میز شام میتوانید از بین مدلهای مختلف و متنوع میز شام پلیمری خود را انتخاب کنید . پلیمر به دلیل استقامت بسیار زیاد در مقابل شکنندگی و رنگ پذیری مناسب گزینه مناسبی برای استفاده مداوم در تالارهای پذیرایی است . میز شام پلیمری برای تالارهای پذیرایی نکات مهمی برای خخرید و فروش دارد که در ادامه این مقاله به آنها خواهیم پرداخت .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

6
8
133

در اسلاید زیر چند نمونه از انواع میز شام تالار را مشاهده میکنید

برای خرید میز شام پلیمری تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید میز غذای پلیمری تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح میز شام پلیمری تالار

میز شام پلیمری تالاری از نظر مدل و طرح بسیار متنوع است . مدیران تالارهای پذیرایی باید برای خرید میز شام پلیمری ، مدلهای مختلف و محاسن و معایب آنها را بداند تا در گذر زمان کم ، نیاز به تعویض آنها نداشته باشد . مدلهای میز شام پلیمری از نظر طرح و مدل بسیار متنوع هستند که در نمایشگاه دائمی تجهیزات تالاری عسگری میتوانید انواع میز شام پلیمری تالار را مشاهده و با هم مقایسه کنید .

میز شام پلیمری در تالار جلوه خاصی ایجاد میکند

به دلیل زیبایی خاصی که میز شام پلیمری دارد و رنگ آمیزی زیبا ، سالن شام و غذای تالار پذیرایی با چیدمان مدلهای جذاب میز شام پلیمری بسیار چشمگیر خواهد شد . میز شام پلیمری به دلیل اینکه بصورت جداگانه از هم چیدمان میشود نیز یکی دیگر از دلایل زیبایی آن است . وقتی میزهای پلیمری شام را در کنار هم به تعداد زیاد چیدمان میکنید شاهد زیبایی دوچندان آن خواهید بود .

میز شام پلیمری تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

یکی از رنگهای پرطرفدار میز شام پلیمری رنگ سفید است . رنگ سفید به دلیل همخوانی با سایر رنگها ، همیشه مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی بوده است . انواع رنگ گل آرایی نیز در سالن با میز شام پلیمری سفید همخوانی خواهد داشت . همچنین چیدمان میز شام پلیمری سفید در کنار هم نیز به خودی خود زیباست و وقتی ظروف شام تالار روی آن قرار میگیرد بسیار چشمگیر میشود . اگر میز شام پلیمری تالار خود را از رنگ سفید انتخاب کردید برای شیشه سطح روی این میز شام پیشنهاد میکنیم از شیشه دودی و مشکی استفاده کنید تا نمایی بهتر را برای سالن شام تالار پذیرایی خود طراحی کرده باشید .

میز شام پلیمری دارای ضمانت است ؟

میز شام پلیمری تولید شده در کاخانه تولید صندلی گروه تجهیزات تالار عسگری دارای 3 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش است . این ضمانت برای ساختار کلی میز شام پلیمری است و اگر در زمان استفاده برای مثال رنگ بدنه خراشیده شود شامل ضمانت نیست . این ضمانت صرفا شامل شکستگی قسمت های مختلف میز شام پلیمری است .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه میز شام پلیمری برای تالار پذیرایی را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع میز شام پلیمری را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین انتخاب را برای تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید میز شام پلیمری تالار

اگر قصد خرید میز شام پلیمری را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید در نمایشگاه دائمی انواع میز شام پلیمری را در رنگ های سفید ، طلایی ، نقره ای ، زرشکی ، سبز و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز شام پلیمری با قیمت مناسب و ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میز شام پلیمری عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید میز شام پلیمری تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید میز شام پلیمری از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس مواد بکاررفته در تولید میز پلیمری ، از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین زیرساخت مورد استفاده در این محصولات نیز از کیفیت مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید میز شام پلیمری همان موضوع زیرسازی و مرغوبیت آن است . اگر در تولید میز شام پلیمری به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای خود خواهید بود

خرید میز شام پلیمری با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید میز شام پلیمری است و در واقع بزرگترین تولید کننده میز شام پلیمری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت میز شام در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی میز شام تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت میز شام پلیمری را تحویل خواهید گرفت .

خرید میز شام پلیمری تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید میز شام پلیمری از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید میز غذای پلیمری با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولیدی گردد .

در مجموعه تولید میز شام پلیمری عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید میز شام پلیمری و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش میز شام پلیمری

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز شام پلیمری یا میز غذای پلیمری تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز شام پلیمری دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز شام پلیمری در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز شام پلیمری کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز شام پلیمری خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز شام پلیمری دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش میز شام پلیمری تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید میز شام پلیمری تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل میز در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از میزهای سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری میز شام پلیمری شامل رنگ ، آبکاری و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن میز شام پلیمری برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض میز شام پلیمری

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که میز شام پلیمری دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از میز شام تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش میز شام پلیمری دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی میز شام پلیمری کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش میز شام پلیمری شما انجام شد ، حالا باید برای خرید جدیدترین میز شام تالاری و میز غذای جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض میز شام پلیمری دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید میز شام پلیمری دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین میز شام تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان میز شام خریداری شده برای شما ارسال و میز شام پلیمری دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض میز غذای پلیمری تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید .

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021