میز مهمان تالار

تولید میز مهمان تالاری ، خرید ، فروش و تعویض میز مهمان دست دوم تالار پذیرایی

میز مهمان تالار

میز مهمان تالار پذیرایی یکی از مهمترین بخشهای تجهیزات مورد نیاز است و لازم است همیشه از جدیدترین و زیباترین انواع میز برای پذیرایی از میهمانان و دیزاین تالار استفاده کرد . میز مهمان تالاری انواع مختلفی دارد که باید با صندلی تالار از یک جنس باشد . میز پذیرایی مهمان تالاری علاوه بر مدلهای مختلف در سایزها و اندازه های مختلف نیز تولید میشود که در این مقاله توضیحات این محصول را خواهیم نوشت . میز مهمان تالار باید همیشه تمیز و مرتب باشد و اگر جنس روی آن از شیشه یا پارچه است باید همیشه تمیز و مرتب باشد تا برای پذیرایی از میهمانان آماده استفاده باشد . هرچقدر از میزهای زیباتر و جدیدتری برای پذیرایی مهمان در تالار پذیرایی استفاده کنیم نمایی بهتر برای سالن پذیرایی تالار خواهیم داشت .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

92
93
94
95
101
103
104
106
108
109
110
111
112
114
115
116
117
118
119
120
121
140

میز مهمان تالار چه مدلهایی دارد ؟

میز مهمان تالاری بر اساس جنس در کارخانه تولید میز مهمان این مجموعه تولید میشود :

برای خرید میز پذیرایی مهمان تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید میز پذیرایی تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح میز مهمان تالار

میز مهمان تالاری مدلهای بسیار متنوعی دارد و باید بر اساس نوع صندلی تالاری انتخاب شده آن را انتخاب کرد . همچنین جنس میز پذیرایی مهمان تالاری نیز باید بر اساس شرایط نگهداری و فضای داخلی تالار پذیرایی انتخاب شود . برای مثال اگر صندلی تالاری ما از جنس استیل باشد باید میز مهمان تالار هم از نوع استیل باشد تا این دو با یکدیگر همخوانی داشته باشند . میز مهمان پذیرایی تالاری باید بسیار با دقت انتخاب شود تا هم در نگهداری آن دچار چالش نشویم و هم برای نظافت و ماندگاری آن در زمان طولانی و استفاده مداوم مدیران تالار پذیرایی را دچار مشکل نکند .

میز مهمان در تالار جلوه خاصی ایجاد میکند

اگر در انتخاب میز مهمان تالار دقت کافی را داشته باشیم و از رنگ مناسب و جنس زیبا و جدید انتخاب کنیم چیدمان میزهای مهمان در کنار هم جلوه خاصی به سالن پذیرایی مهمانان در تالار خواهد داد . همچنین برای داشتن جلوه ای زیبا در چیدمان میزهای مهمان تالاری باید سایز میز را در نظر گرفت . سایز میز پذیرایی باید نسبت به فضای داخلی تالار و سالن مهمان همخوانی داشته باشد . میز پذیرایی تالاری انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

میز پذیرایی تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

میز مهمان تالاری رنگ های مختلفی دارد که هرکدام از این محصولات با توجه به جنس مورد نظر در تولید آن رنگ بندی های مختلفی دارند . برای مثال میز مهمان تالاری استیل در رنگهای طلایی و نقره ای تولید میشود و میز پذیرایی رزین در رنگهای تزئین شده و متفاوت با استیل طراحی و تولید میشود . رنگ میز پذیرایی مهمان در تالار را باید با توجه به طراحی داخلی تالار پذیرایی و سایر المان های محیطی در نظر گرفت . رنگ میز مهمان تالاری هر چه که هست در درجه اول باید دارای ماندگاری طولانی مدت باشد و با توجه به اینکه مداوم مورد استفاده قرار میگیرد باید کیفیت مناسب را دارا باشد . همچنین در زمان انتخاب میز پذیرایی تالار باید این نکته را در نظر بگیریم که تمیز کردن و نظافت میز مهمان باید آسان باشد تا همیشه میزهای پذیرایی مهمانان تالار تمیز و مرتب و زیبا باشند .

میز مهمان تالاری دارای ضمانت است ؟

میز مهمان تالار که در مجموعه کارخانه تولید میز مهمان عسگری تولید میشود و در نمایشگاه دائمی محصولات این مجموعه مشاهده میکنید دارای ضمانت هستند . این ضمانت برای بدنه و شکستن و ماندگاری این محصولات و میز مهمان تالاری است که به مدت 3 سال ادامه دارد . همچنین میز مهمان تالار دارای 5 سال خدمات پس از فروش است و در صورت بروز هرگونه مشکل برای هرکدام از میزهای مهمان ، این مجموعه برای تعمیر و بازسازی آن در کنار مشتریان خود خواهد بود . میز پذیرایی تالاری برای رنگ بدنه میزها دارای ضمانت نیست چون ممکن است در اثر نگهداری نامناسب و شستشوی نادرست با مواد شوینده شیمیایی از بین برود و منجر به وارد شدن خسارت به تالار پذیرایی و میزهای مهمان آن شود .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه میزمهمان برای تالار پذیرایی را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع میز پذیرایی تالاری را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین انتخاب را برای میزهای پذیرایی تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب داشته باشید .

 

خرید میز مهمان تالار

اگر قصد خرید میز مهمان برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید در نمایشگاه دائمی این مجموعه انواع میز مهمان را در رنگ های نقره ای و طلایی و سایر رنگهای دیگر مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز مهمان تالاری با قیمت مناسب و ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میزمهمان عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید میز مهمان تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید میز مهمان از گروه تجهیزات تالاری عسگری خواهید دید که در تولید این محصولات کیفیت مطلوب حفظ شده و از مواد مرغوب برای تولید میز مهمان استفاده شده است . نحوه ساخت و رنگکاری میز مهمان تولید شده در این مجموعه به دلیل اینکه بدون واسطه انجام میشود مستقیم زیر نظر کارشناسان با تجربه بوده و این اطمینان را داشته باشید که در صورت استفاده و نگهداری در شرایط استاندارد میتوانید در مدت زمان طولانی از این محصولات استفاده کنید .

خرید میز مهمان با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید میز پذیرایی مهمان است و در واقع بزرگترین تولید کننده میز مهمان تالاری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت میز پذیرایی تالاری در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی میزهای تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت میز مهمان را تحویل خواهید گرفت .

خرید میز مهمان تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید میز مهمان از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید میز مهمان تالاری با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولیدی گردد .

در مجموعه تولید میز مهمان و میز پذیرایی تالار عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید میز مهمان و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش میز پذیرایی مهمان تالاری

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز مهمان یا میز پذیرایی تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز مهمان دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز مهمان در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز مهمان کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز پذیرایی دست دوم تالاری خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز مهمان کارکرده تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش میز مهمان تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید میز مهمان دست دوم تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل میز در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از میزهای سالن پذیرایی و قابل استفاده هستند میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری میز پذیرایی مهمان شامل رنگکاری آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

 

تعویض میز مهمان تالار

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که میز پذیرایی مهمان دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از میز مهمان تالاری و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش میز مهمان دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی میز پذیرایی کارکرده تالار شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش میز پذیرایی تالاری شما انجام شد ، حالا باید برای خرید جدیدترین میز مهمان تالاری و میز غذای جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض میز مهمان تالاری دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید میز پذیرایی تالار کارکرده خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین میز مهمان تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان میز مهمان خریداری شده برای شما ارسال و میز پذیرایی تالاری دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض میز پذیرایی تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید .

مشاوره فروش تجهیزات تالار

09190257604

عسگری

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021