میز روستیک تالار | میز پذیرایی روستیک | میز پذیرایی چوبی

تولید میز روستیک تالاری ، خرید ، فروش و تعویض انواع میز روستیک چوبی تالار پذیرایی

میز روستیک تالار

میز مهمان روستیک تالاری یکی از انواع میزهای پذیرایی جدید در تالارهای پذیرایی است که در سالهای اخیر با استقبال زیاد از طرف عروس و دامادها و مدیران تالارهای پذیرایی روبرو شده است . میز پذیرایی چوبی از نظر طرح بسیار ساده است و در واقع ساده ترین میز مهمان تالاری است . ریشه کلمه روستیک به معنای "روستایی" است و همانطور که از نام این مدل میز پذیرایی پیداست هیچگونه تزئین خاصی روی این میز انجام نشده و همان سبکی و ظرافت میز روستیک چوبی تالاری باعث شده تا در طراحی مینیمال فضاهای مختلف تالارهای پذیرایی و باغ تالارها مورد توجه دیزاینرهاست .

میز روستیک تالار میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد در صورتی که از صندلی روستیک تالاری استفاده میکنید و اگر قصد خرید این مدل میز را برای تالار پذیرایی خود دارید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید .

برای مشاهده تصاویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

14
18
19
20
21
22
23
24
25

برای خرید میز پذیرایی روستیک مهمان تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید میز پذیرایی روستیک تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح میز روستیک تالار

میز روستیک تالاری در واقع طراحی ساده ای دارد و برای خرید این مدل میز مهمان به دنبال تنوع نباشید . میز پذیرایی روستیک چوبی دارای ظرافت و زیبایی خاصی است و اگر آن را در کنار صندلی روستیک تالاری استفاده کنید خواهید دید که زیبایی چشمگیری در کنار هم دارند . میز روستیک تالار پذیرایی را برای همه فضاهای تالاری نیز نمیتوان استفاده کرد و باید آن را در محیطهای خاص چیدمان کرد و از المانهای مرتبط با چوب ترکیب کرد . حتی گل آرایی روی میزهای چوبی روستیک تالاری نیز با سایر میزهای مهمان تالاری متفاوت است . شمع آرایی ، فضای چیدمان شده با میز مهمان روستیک را زیباتر میکند و در نهایت اگر فضای خاصی را میخواهید برای تالار پذیرایی خود طراحی کنید از میز روستیک تالاری برای خود سفارش دهید .

میز مهمان روستیک در تالار جلوه خاصی ایجاد میکند

در ادامه توضیحات قبل لازم است بدانید که باید برای سفارش میز روستیک تالار باید به محیط تالار پذیرایی خود توجه کنید . یکی از رنگهایی که با میز روستیک چوبی بسیار هماهنگ است رنگ سبز است . برای مثال چیدمان میز روستیک تالاری روی چمن و در فضای باز بسیار زیباست . اگر تالارپذیرایی شما دارای فضای باز برای چیدمان میز مهمان است حتما میز چوبی پذیرایی را در نظر داشته باشید . میز روستیک تالار اگر با گلدانهای کوچک روی میز و گل هایی ساده یا بصورت گل آرایی ریسه ای روی میز ترکیب شود فوق العاده جذاب خواهد شد .

میز پذیرایی روستیک تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

میز روستیک تالاری در رنگهای مختلف تولید نمیشود . در واقع بهترین رنگ برای میز روستیک تالار همان رنگ چوب است که یا با رنگ روشن یا با رنگ تیره تولید و رنگ آمیزی میشود . البته به دلیل اینکه صندلی روستیک را با رنگ سفید هم تولید میکنم میتوانید میز روستیک چوبی تالاری خود را نیز با رنگ سفید سفارش داده و با آن ترکیب کنید .

میز مهمان روستیک تالاری دارای ضمانت است ؟

تمامی محصولات تولید شده در کارخانه تولید میز چوبی روستیک عسگری دارای ضمانت است و این ضمانت برای ساختار اصلی میز است و نکته مهمی که لازم است بدانید در واقع نحوه نگهداری میز روستیک است . 3 سال ضمانت محصولات و 5 سال خدمات پس از فروش باعث شده تا مشتریان این مجموعه همواره با خیالی آسوده به تجهیز تالار پذیرایی خود بپردازند و در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به تعمیر میز روستیک تالاری ، این مجموعه با تمامی امکانات خود برای بازسازی محصولات خریداری شده توسط مشتریان خود در کنار آنها باشد .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه میز روستیک مهمان تالار پذیرایی را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع میز روستیک تالاری را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین انتخاب را برای میزهای پذیرایی تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب داشته باشید .

 

خرید میز مهمان روستیک تالار

اگر قصد خرید میز مهمان روستیک را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید در نمایشگاه دائمی این مجموعه انواع میز روستیک تالار را در رنگ های قهوه ای روشن و تیره ( رنگ طبیعی چوب ) و سایر رنگهای دیگر مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز روستیک تالاری با قیمت مناسب و ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میز روستیک عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید میز روستیک مهمان تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید میز روستیک تالار از گروه تجهیزات تالاری عسگری خواهید دید که در تولید این محصولات کیفیت چوب زیر ساخت آن حفظ شده و از مواد مرغوب برای تولید میز روستیک استفاده شده است . نحوه ساخت و زیرسازی میز روستیک تولید شده در این مجموعه به دلیل اینکه بدون واسطه انجام میشود مستقیم زیر نظر کارشناسان با تجربه بوده و این اطمینان را داشته باشید که در صورت استفاده و نگهداری در شرایط استاندارد میتوانید در مدت زمان طولانی از این محصولات استفاده کنید .

خرید میز روستیک تالاری با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید میز روستیک تالاری و میز چوبی پذیرایی مهمان برای تالار پذیرایی و باغ تالارها است و در واقع بزرگترین تولید کننده میز مهمان روستیک تالار محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت میز پذیرایی روستیک تالاری در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی میزهای تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت میز روستیک را تحویل خواهید گرفت .

خرید میز روستیک مهمان تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید میز روستیک تالار از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید میز روستیک مهمان تالاری با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولیدی گردد .

در مجموعه تولید میز روستیک تالاری و میز پذیرایی تالار عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید میز روستیک و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش میز پذیرایی مهمان روستیک تالاری

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز روستیک دست دوم تالار یا میز پذیرایی روستیک تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز روستیک دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز روستیک چوبی مهمان در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز روستیک کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز پذیرایی روستیک دست دوم تالاری خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز روستیک کارکرده تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش میز روستیک تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید میز روستیک دست دوم تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل میز در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از میزهای سالن پذیرایی و قابل استفاده هستند میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری میز روستیک تالارپذیرایی شامل رنگکاری آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

 

تعویض میز روستیک مهمان تالار

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که میز پذیرایی روستیک دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از میز مهمان تالاری و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش میز چوبی دست دوم تالار است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی میز روستیک کارکرده تالار شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش میز روستیک پذیرایی تالاری شما انجام شد ، حالا باید برای خرید جدیدترین میز روستیک تالاری و میز پذیرایی جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالارهای پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض میز روستیک تالاری دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید میز روستیک تالار کارکرده خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین میز روستیک مهمان تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان میز مهمان خریداری شده برای شما ارسال و میز پذیرایی روستیک تالاری دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض میز روستیک تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید .

مشاوره فروش تجهیزات تالار

09190257604

عسگری

طراحی و بهینه سازی : رسانه‌های آریان  |  26412561-021